Apie

Pagrindinis > Apie

Mes – tai profesionalių žmonių kolektyvas, dirbantis statybinių medžiagų prekyboje nuo 1996 metų. Kliento  noras vėl paskambinti, tai geriausias atpildas, kurio mes dažnai sulaukiam.
Orientacija –  prekyba tik patikimiausia stogo danga, kokybiškiausios paslaugos. Tai reiškia, kad mes nes tik   parduodam stogo dangą, bet ir konsultuojam, patariam,  rekomenduojam.
Naujovės – tai ką mes sekame ir siekiame vieni pirmųjų pasiūlyti savo partneriams. Tai mums leidžia išlikti ir augti konkurencingoje rinkoje.
Tikslas – tapti stipriausia, patikimiausia ir profesionaliausia savo srities įmone Lietuvoje. Tai reiškia, kad mūsų požiūris į darbą ir klientą kitoks.
Elegancija – galima būtų pavadinti mūsų darbo ir bendravimo stilių. Tai reiškia, kad apie sudėtingus dalykus  kalbam lengvai ir suprantamai bet kokios profesijos asmeniui, net neturinčiam nieko bendo su statybomis.
Maksimalizmas – bruožas leidžiantis viršyti kliento lūkesčius. Tai reiškia, kad mes atsakysim į klausimą, kurio  klientas dar nespėjo užduoti, pateiksim daugiau sprendimų, nes mes tikrai išmanome savo darbą.